GKS ENERJİYenilenebilir Enerji Projeleri, Rüzgar Türbin Bakımı, Güneş Paneli, Güneş Enerji Sistemleri, Solar Sistemler
image
Rüzgar Türbin Bakımı
image
CPMAX

Güneş Enerjisi Sistemleri
image
SERAPHIM

Küçük (konutlar, çiftlikler), orta (1MW ve altı) ve büyük (lisanslı) ölçekli solar sistem projelerinizi çözüm ortaklarımızın uzun yıllara dayanan uzmanlıklarıyla en iyi şekilde yönetmekteyiz.

Projelerimizde Çin ve Alman çözümlerini kullanıyor böylece hem ekonomik hem de profesyonel çözümler siz müşterilemize sunuyoruz. Projelerimizde kullandığımız panellerimiz SERAPHIM marka olup, Türkiye dahil ABD, Almanya, Hollanda, İtalya, Belçika gibi dünyanın bir çok ülkesinde farklı projelerde kullanılmıştır. Ayrıca Seraphim güneş panellerinin perakende satışlarını da yapmaktayız.

Ruhsat olmadan 1 MW‘a kadar iş yeri, siteler, çiftlikler gibi yerlerde rüzgar santrali kurulumu ve fizibilitesi yapabilmektedir.

Ayrıca 1-2-3 MW gücündeki rüzgar türbinlerinin bakımı, kanatların bakımı ve tamiri konusunda Alman CP-MAX firması çözüm ortağımızdır. Özellikle ip asma yöntemiyle yapılan kanat bakım ve tamiri, vinçli sisteme göre daha uygun fiyatlara gelmektedir.

Rüzgar santrallerinin bakımları marka gözetmeksizin yapılmakta olup her türlü bilgi akışına açık olduğumuzu belirtmek isteriz.

GKS Enerji olarak yenilenebilir enerji projelerinizde yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz