GRINDEX DALGIÇ TİP DRENAJ VE ÇAMUR POMPALARIGrindex Dalgıç Tip Drenaj ve Çamur Pompaları Satış, Kiralama, Yedek Parça ve Servis Hizmetleri
image

Grindex Drenaj Pompaları Ailesi
image
Grindex Çamur Pompaları Ailesi
image

Yüksek debi, düşük maliyet

Bildiğiniz gibi pompalarımız ömürlerini çok büyük bir kısmını su altında saklı bir şekilde geçirirler. Aynı bunun gibi pompa maliyetlerinin büyük kısmı da saklıdır. Diğer bir çok pompada kurulum, çalıştırma ve servis masrafları, satın alma masraflarının üzerine çıkmaktadır.

GRINDEX pompalar suyunuzu boşaltır, cebinizi değil.

Her türlü ağır çalışma şartlarına uygun dalgıç pompalar, Grindex ailesinde bulunmaktadır.

GRINDEX, 50 yıldır elektrikli dalgıç tipi pompa üretmenin verdiği tecrüve ve kullanıcılardan gelen öneriler doğrultusunda tamamen yenilenerek yeni nesil drenaj ve çamur pompalarını piyasaya gurur duymaktadır.

Dokuz modelden oluşan yeni nesil pompamalarımızın 1-18 kW arasında değişen motor güçleri vardır. GRINDEX pompalar inşaat, yapı endüstrisi, madencilik, tünelcilik, belediye hizmetleri ve tüm diğer ihtiyaç duyulan sanayi kollarında başarıyla kullanılmaktadır. Yeni nesil pompalarımız işletme maliyetlerini önemli ölçüde aşağı çekecek biçimde dizayn edilmiştir.

GRINDEX, pompadan beklediğiniz bütün özellikleri bünyesinde bulundurmaktadır.

Güvenirlilik :
Susuz ortamda hava soğutma sistemi sayesinde motorun yanmadan çalışma özelliği bulunmaktadır.
SMART motor koruma sistemi, faz kesilmelerinde, yüksek ısıda, düşük voltajda pompanın stop etmesini ve fazların yanlış bağlanmasında pervanenin ters tarafa dönmemesini sağlar.

Elektrik teçhizatı :
Pompanın bütün elektrik donanımı üst kapak içindedir. Harici elektrik panosu kullanmadan çalıştırılabilmektedir.

Yeni hidrolik dizayn :
Aşınmayı önleyen bazı yeni çözümler sayesinde pompalarımız eskiye nazaran aşınmalara karşı en az 3 misli daha dayanıklı hale getirilmiştir.

Daha az yedek parça :
Servis ve bakım himetleri daha hızlı, daha kolay ve daha ekonomik hale gelmiştir.

Ergonomik dizayn :
Pompalarımızın taşınması kolaylaştırılmıştır.

GKS Makina olarak dalgıç tip drenaj ve çamur pompaları ve ağır hizmet pompaları dahil, size birçok alanda hizmet vermeye hazırız.