COMPAIR SEYYAR TİP HAVA KOMPRESÖRLERİCompAir Seyyar Hava Kompresörleri Satış, Kiralama, Yedek Parça ve Servis Hizmetleri

C10-12-C14 ( 1.0 - 1.4 m3/dk )
Compair C14 Seyyar Kompresör C10-12-C14 elektrikle çalışan aletlere güçlü bir alternatiftir. Küçük, kompak ve hafif (sadece 142kg.) olan bu kompresörlerin kapasitesi 7-12 barsa 1.0-1.4 m3/dakikadır. Her türlü tamirat ve montaj işleri için mükemmel çözümdür.

C20-C30 ( 2.0 - 3.0 m3/dk )
Compair C20 Seyyar Kompresör İki kırıcıyı bir arada çalıştıracak kapasiteye sahip olan bu ürünler, son derece etkin ve sessiz çalışan Kuboto motorlarıyla teçhiz edilmiştir. Geniş motor huz seçenekleri sayesinde, yakıt tasarrufu arttırılmış ve kullanım ömrü arttırılmıştır. Bu kompresörlerin değişik uygulamalarında kullanılabilmesi için üzerine entegre olarak jeneratör takılabilir. Böylece şantiyenin ihtiyacı olan elektrik elde edilmiş olur. 500 kgdan daha hafif olan ağırlığı ile (frensiz opsiyonunun ağırlığıdır) bu kompresör ufak araçlarla çekilebilir.

C35-10 - C50 ( 3.5 - 5.0 m3/dk )
Compair C35 Seyyar Kompresör Son derece başarılı Compair C35-10-C50 serisi son derece sessiz çalışan, su soğutmalı 4 silindirli YANMAR 4TNV88BKCP motor ile teçhiz edilmiştir. Şehir içi uygulamalarda, ses seviyelerinin azami kontrol altında olduğu inşaat alanlarında çok uygun bir kompresördür. 750kg altındaki (C38 ve C42 modelleri) hafif yapısı bu kompresörü her türlü uygulamaya uygun hale getirmektedir. Kiralama firmaları için çok uygundur. Bu kompak ve hafif kompresörler farklı şase seçenekleri, entegre jeneratör ve ikinci soğutma ile teçhiz edilmiştir.

C55-14 - C76 ( 5.5 - 7.6 m3/dk )
Compair C55 Seyyar Kompresör Kendisini kanıtlamış olan ve test edilmiş bu sınıf kompresörler, düşük yakıt tüketimi ve üstün performansları ile ön plana çıkmaktadırlar. 14 bara kadar çıkabilen geniş basınç seçenkleri sayesinde bu kompak kompresörler son derece dayanıklı ve çok farklı uygulamalarda ihtiyaçlara cevap veren modellerdir. İki havalı tabancayı, çekici veya her türlü havalı aleti çalıştıracak kapasiteye sahiptir. İki ayrı motor ve kompresör hava filtresi sayesinde servis süreleri uzundur. Servis noktalarının hepsi son derece kolay ulaşılabilir yerlerdedir.

C85-14 - C140-9 ( 8.5 - 14.0 m3/dk )
Compair C85 Seyyar Kompresör Ağır şantiye şartları için dizayn edilmiş olan bu kompresörler, gerek yol şantiyelerinde, gerek inşaat işlerinde ve gerekse restorasyon işlerinde son derece güvenilir, performansı ve basınçlı hava kalitesi son derece yüksek kompresörlerdir. Kolayca açaılan kapakları sayesinde bakımı da kolaydır. Standart kompresötler çeşitli ekipmanlarla donatılmıştır, bunlarda kullanıcıya önemli tasarruf sağlar. İçerisindeki iki adet akü sayesinde en soğuk havalarda bile kolayca çalışır. Ek olarak konmuş olan ek motor idare koruma fonksiyonu sayesinde bu kompresörler çok uzun ömürlüdür. Cummins QSB4.5 cinsi motorla çalışan kompresörlerimiz Avrupa standarlarına uygun, çevreci elektronik yakıt enjeksiyonludur.

C200TS-24 - C270TS-9
Compair C200 Seyyar Kompresör Patentli çift turbo teknolojisi = Düşük satınalma maliyeti!
Patentli Compair TurboScrew bi-turbo teknolojisi bu kompresörleri kendi sınıfı içinde benzersiz kılmaktadır. Basınçlı havaya olan ihtiyacın bazen düşük, bazen yarım yük bazen de tam yük olduğu ortalama şantiye şartlarında TurboScrew, piyasada bulunan konvansiyonel kompresörlere nazaran %30 daha az yakıt yakmaktadır.

GKS Makina olarak CompAir marka seyyar hava kompresörlerinin satış, kiralama, yedek parça ve servis hizmetlerini yapmaktayız