GKS MAKİNAForklift, istif makinaları, dalgıç tip drenaj pompaları ve seyyar kompresörler
image
Forklift ve
İstif Makinaları
image

Dalgıç Tip Drenaj ve Çamur Pompaları
image

Seyyar
Hava Kompresörleri
image

Forklift ve istif makineleri konusunda yılların deneyimini siz müşterilerimizle paylaşıyor ve yaşıyoruz. Zamanında servisi en iyi, en uygun, en kısa zamanda kaliteli olarak vermek ilk hedefimizdir. Yedek parçayı orjinal kullanmayı ve uygun fiyatlara vermeyi, ikinci el makine alıp satmayı, tek tek veya filo kiralamalar yapmak bu alanda forklift ve istifleyicilerle ilgili çözüm ortağınız olmayı istemekteyiz.

Özellikle marka olarak Amerikan CLARK forkliftlerin ve istifleyiclerinin bölge yetkili bayi ve servisi olmak ayrı gurur kaynağımızdır.

Diğer markalar olan öncelikle Linde, Jungheinrich, Mic, Boss, Daewoo, Komatsu, Still, TCM, Yale, Caterpillar vs. özel servisini vermek yedek parçalarını bulundurmak asli görevlerimizdendir.

Forklift ve istifleyicilerle ilgili lastik, ataşman, akü gibi ana parça satışlarımız mevcut olup montaj ve bakım hizmetlerini vermekteyiz.

GKS Makina olarak hizmet ve satış yelpazemiz geniş olup Amerikan malı COMPAIR marka seyyar kompresörlerin satışı, servisi, kiralanması hizmetini de vermekteyiz. Ayrıca inşaat, tünel, madencilik ve tüm endüstri dallarında kullanılan ağır hizmet tipi dalgıç tip drenaj ve çamur pompaları olan GRINDEX markayı satmak diğer hizmet alanlarımızdandır.

GKS Makina olarak forklift ve istif makineleri, hava kompresörleri ve ekipmanları, ağır hizmet pompaları dahil birçok alanda hizmet vermeye hazırız.